Go4orienteering

  • Voor wie?
    • Voor scholen

      Al ooit gedacht aan een standaard set oefeningen, voor sport en oriëntatie, die bruikbaar is op elke school en die geen kaart van het schoolterrein vergt? De oefeningensets van Go4orienteering zijn kant en klaar, direct bruikbaar en aangepast aan de schoolse omgeving.

      meer
    • Voor clubs en verenigingen

      De oefeningen zijn zowel geschikt voor oriëntatieclubs als voor iedereen die tot doel heeft mensen te doen bewegen of lopen, in clubverband of binnen een jeugdvereniging, of gewoon zomaar voor de fun.

      meer
    • Als team-building activiteit

      De kracht van de oefeningensets zit in het speelse en ludieke karakter. De oefeningen zijn niettemin uitdagend en niet iedereen is er even snel mee weg. Hulp van een vriend of collega kan nodig zijn. Zo wordt een goede groepsgeest gecreëerd.

      meer
  • Aanbod
    • ons aanbod

      In- en outdoor oefeningen

      Elektronische controle & tijdsopname

      Simulatietraining oefeningen

      Kaarttekenen

      Boeken
    • laatste nieuws

      Jaarlijks verlof

      De Pacman challenge voor de World Orienteering Day

    • Getuigenissen

      Bart Willems (Belgium)
      Dominique Bauwin (Belgium)
      Xavier Moris (Belgium)
    • Getuigenissen lezen
  • Nieuws
  • Contact
  • Aankopen
    • Belangrijke info
    • Winkel
    • Winkelmand
    • Checkout
    • Mijn account
  • Nederlands
    • English
    • Français

17 december: dag van de trainer

december 22, 2016 by admin

Grote opkomst op de dag van de trainer te Gent. Trainers van allerlei sporten waaronder atletiek maar ook boksen, karate, judo, bergwandelen, enz. hebben vol enthousiasme deelgenomen aan de oriëntatie oefeningen.

De meest gewaardeeerde praktijksessie op de SVS-Apotheose
Serie 22 afgewerkt

Related Posts

  • De advent kalender van SPORTident

    SPORTident doet een speciale eindejaarsactie aan de hand van een advent kalender, oorspronkelijk afkomstig uit
    meer
  • Go4orienteering is tevens SPORTident Benelux

    Go4orienteering heeft een partnerschap ondertekend met SPORTident GmbH. Het betreft de vertegenwoordiging van SPORTident voor
    meer
Go4orienteering

ondernemingsnummer: 0650570585
BTW nummer: BE0650570585
ondernemingsnummer: 0650570585 BTW-nummer: BE0650570585